Hakkımızda


Yüzyıl Doğalgaz

Doğal gaz doğa dostu temiz ve güvenli bir yakıt alternatifidir. Ekonomik olmasının yanı sıra hava kirliliğine karşı olması da tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden bir tanesi. Yüzyıl doğalgaz olarak biz de bu sektörde güçlü bir biçimde var olmak ve hizmetlerimizi sunabilmek için uzun yıllar önce faaliyet göstermeye başladık. Hizmet verdiğimiz hemen hemen her bölgede hızlı bir şekilde yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu sayede müşteriye doğalgaz enerjisinin rahatlığını kaliteli bir hizmet ilkesiyle ulaştırmak için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Doğalgaz enerjisi dağıtım hizmeti vermiş olduğumuz bölgelerde çevreye, hukuka, ve insana saygılı bir şekilde çalışmayı kendimize felsefe edindik. Gelişen teknolojini bütün imkanlarını Nasıl Daha İyi Hizmet Verebiliriz? hedefi için seferber ettik. Tecrübeli ve deneyimli kadromuzla birlikte doğalgaz ve kombi kullanıcılarına kusursuz hizmet sunmak tek gayemizdir.

Vizyonumuz

Kalkınma ve yükselme yolunda emin adımlarla yol alan hizmet verdiğimiz bölgelerin gelişimine katkıda bulunmak, Ucuz enerji temini ve temiz bir çevre için doğal gaz kullanımının artırılması politikasına aracılık etmektir.

Değerlerimiz

Kurumsallık Sürdürülebilirlik Paydaş odaklılık Kaliteli hizmet Bilgi

Yüzyıl Doğalgaz İle Optimum Çözümler

Yüzyıl doğalgaz deneyimli satış personeli ve teknik kadrosu ile ısıtma ve soğutma alanında müşterilerine optimum çözümler sunmaktadır. Alanında profesyonelliği ve bünyesindeki uzman mühendisleri, idari kadrosu ile mühendislik kelimesini üst seviyeye çıkarmıştır. Bu sayede hizmet verdiği bölgede markalaşma adına önemli adımlar atmıştır.

Yüzyıl Doğalgaz günümüzde gelişen teknolojileri ve sektördeki yenilikleri de yakından takip etmektedir. Yıllık olarak gerçekleştirilmesi gereken kombi bakımı ve acil durumlar için vermiş olduğu servis hizmeti ile sektörde lider konumuna yükselmiştir. En iyi biçimde muayenesi yapılan kombilerin arızalanması durumunda kombinin tamiri ve bakımı, petek temizliği gibi hizmetlerle de adından sıkça söz ettirmektedir.

Neler Yaparız?

Firmamız temel olarak tüm marka ve model kombileri için servis hizmeti vermektedir. Bununlar beraber;

● kombi bakımı

● arıza ve tesisat işleri

● petek bakımı

● petek tamiri

● doğalgaz proje çizimi

● doğalgaz kaçak tespiti

gibi birçok işlem yapmaktadır. Bu sebeplerden dolayı ortaya çıkan problemlerin tespit edilmesi ve tamir için gerekli olan ekipmanların hazır bir şekilde bulundurulması gerekmektedir. Teknik servis elemanlarımız problemsiz bir şekilde hizmet vermektedir.